UPOZORNĚNÍ: Goethova vyhlídka s kavárnou jsou v sobotu 2. března z důvodu nemoci zavřené.

Zapojte se do fotografické soutěže a vyhrajte voucher na pobyt

Publikováno
Zapojte se do fotografické soutěže a vyhrajte voucher na pobyt

Jaké je vaše oblíbené místo v lázeňských lesích a parcích?

Natočte video nebo vyfoťte vaše oblíbené místo v lázeňských lesích a parcích a vyhrajte!

 

Účast v soutěži a výhry:

Natočte video (délka max 1 min) nebo vyfoťte fotografii z vašeho oblíbeného místa Lázeňských lesů a parků Karlovy Vary.

Fotografii nebo video zveřejněte na svém FB nebo Instagramovém profilu.

Označte nás v příspěvku (na FB @llpkv.cz, na IG @lazenske_lesyaparky_kv) a přidejte hashtag #soutezlazenskelesyaparky.

Fotografie a videa lze také zasílat do Zprávy nebo přes Úschovnu na mail nentvichova@llpkv.cz

Každých 14 dnů vybereme jedno video nebo fotografii, které zveřejníme na našem Facebooku a Instagramu (termíny zveřejnění: 26. 2., 11. 3., 25. 3.).

Celkovým vítězem se stane autor fotografie nebo videa s největším počtem oslovených lidí (počet oslovených lidí na IG i FB budeme sčítat).

Vítěze oslovíme přes jeho profil nebo e-mailem, vyhlásíme a předáme cenu.

Výhrou za první místo je voucher od Amazing Places v hodnotě 10 000 Kč, za druhé místo voucher od Amazing Places v hodnotě 7500 Kč a za třetí voucher od Amazing Places v hodnotě 5000 Kč. Vouchery jsou platné jeden rok. Místo pobytu si vybíráte sami z aktuálního seznamu míst, kde dárkové vouchery přijímají. Seznam najdete na www.amazingplaces.cz.

 

Podmínky soutěže:

Zasílání fotografií do soutěže je zahájeno 12. února 2024 momentem vyhlášení a zasílání je ukončeno 25. března 2024 v 10:00.

Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let.

Účastí v soutěži zaručujete, že fotografie, kterou zašlete, je originální a je vaše vlastní a neporušuje práva žádné třetí strany. Dále zaručujete, že vaší účastí v soutěži neporušujete žádnou smlouvu mezi vámi a třetí stranou.

Účastí v soutěži udělujete společnosti Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace, právo publikovat, používat, distribuovat, reprodukovat a veřejně vystavovat vaši fotografii nebo video a vytvářet odvozená díla z vaší fotografie, a to na dobu neurčitou, v jakékoli její online, tiskové nebo jiné mediální publikaci nebo materiálu pro propagační účely bez finanční kompenzace.

Účastí v soutěži udělujete společnosti Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace, povolení poskytnout vaše jméno nebo jméno vašeho profilu při publikování, reprodukci nebo jiném použití vaší fotografie nebo videa a při vaší identifikaci jako účastníka nebo výherce ceny v soutěži.

Pokud je na vaší fotografii nebo videu rozpoznatelná osoba nebo osoby, musíte si zajistit svolení každé osoby (nebo v případě nezletilé osoby rodiče nebo opatrovníka nezletilé osoby) použít její fotografii ve fotografické soutěži.

Společnost Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace, si vyhrazuje právo upravit jakoukoli fotografii tak, aby vyhovovala prostorovým požadavkům a požadavkům grafického manuálu.

Společnost Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace, si vyhrazuje právo nezveřejnit hanlivá, posměšná videa nebo fotografie a rovněž si vyhrazuje právo nezveřejnit každých 14 dnů fotografii nebo video, pokud nebude v daném termínu doručena dostatečně kvalitní fotografie nebo video. Vyhrazujeme si právo nevybrat žádného vítěze.

Společnost Meta Platforms (Facebook a Instagram) není organizátorem soutěže, ani se na ní nijak nepodílí.


© Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace. Zřizovatelem je statutární město Karlovy Vary.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
Informace o zpracovávání osobních údajů (GDPR)