SOUTĚŽ JE UKONČENA - Výherce fotografické soutěže získá pobyt podle vlastního výběru

Publikováno
SOUTĚŽ JE UKONČENA - Výherce fotografické soutěže získá pobyt podle vlastního výběru

Lázeňské lesy nabízejí tolik krásných míst - vyhlídek a altánů s pohledem na město i přírodních zajímavostí. Smíšené lesy obklopující město jsou v tomto ohledu unikátní a najít si tu místo, které nás očaruje, není vůbec náročné.

A jaké je to vaše oblíbené místo v lázeňských lesích? Natočte tu video nebo pořiďte fotografii a vyhrajte pobyt podle vašeho výběru.


Účast v soutěži a výhry:

Natočte video (délka max 1 min) nebo vyfoťte fotografii z vašeho oblíbeného místa Lázeňských lesů Karlovy Vary.

Z fotografie nebo videa musí být jasně patrné, že byly pořízeny v Lázeňských lesích Karlovy Vary.

Fotografii nebo video zveřejněte na svém FB nebo Instagramovém profilu.

Označte nás v příspěvku (na FB @llkv.cz, na IG @lesy_karlovy_vary) a přidejte hashtag #soutezlazenskelesy.

Fotografie a videa lze také zasílat do Zprávy nebo přes Úschovnu na mail nentvichova@llkv.cz

Každých 14 dnů (14. října, 28. října, 11. listopadu, 25. listopadu) vybereme jedno video nebo fotografii, které zveřejníme na našem Facebooku a Instagramu.

Celkovým vítězem se stane autor fotografie nebo videa s největším počtem oslovených lidí (počet oslovených lidí na IG i FB budeme sčítat). Pozn. Počet oslovených lidí bude rozhodovat u vybraných fotografií/videí, které v uvedených termínech zveřejníme na našem profilu.

Vítěze oslovíme přes jeho profil nebo e-mailem, vyhlásíme a předáme cenu.

Výhrou za první místo je voucher od Amazing Places v hodnotě 10 000 Kč, za druhé místo voucher od Amazing Places v hodnotě 7500 Kč a za třetí místo voucher od Amazing Places v hodnotě 5000 Kč. Vouchery jsou platné do 6. 9. 2023. Místo pobytu si vybíráte sami z aktuálního seznamu míst, kde dárkové vouchery přijímají. Seznam najdete na www.amazingplaces.cz.

 

Podmínky soutěže:

Soutěž je zahájena 3. října 2022 momentem vyhlášení a ukončena 30. listopadu 2022 v 10:00.

Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let.

Účastí v soutěži zaručujete, že fotografie, kterou zašlete, je originální a je vaše vlastní a neporušuje práva žádné třetí strany. Dále zaručujete, že vaší účastí v soutěži neporušujete žádnou smlouvu mezi vámi a třetí stranou.

Účastí v soutěži udělujete společnosti Lázeňské lesy Karlovy Vary, příspěvková organizace, právo publikovat, používat, distribuovat, reprodukovat a veřejně vystavovat vaši fotografii nebo video a vytvářet odvozená díla z vaší fotografie, a to na dobu neurčitou, v jakékoli její online, tiskové nebo jiné mediální publikaci nebo materiálu pro propagační účely bez finanční kompenzace.

Účastí v soutěži udělujete společnosti Lázeňské lesy Karlovy Vary, příspěvková organizace, povolení poskytnout vaše jméno nebo jméno vašeho profilu při publikování, reprodukci nebo jiném použití vaší fotografie nebo videa a při vaší identifikaci jako účastníka nebo výherce ceny v soutěži.

Pokud je na vaší fotografii nebo videu rozpoznatelná osoba nebo osoby, musíte si zajistit svolení každé osoby (nebo v případě nezletilé osoby rodiče nebo opatrovníka nezletilé osoby) použít její fotografii ve fotografické soutěži.

Společnost Lázeňské lesy Karlovy Vary, příspěvková organizace, si vyhrazuje právo upravit jakoukoli fotografii tak, aby vyhovovala prostorovým požadavkům a požadavkům grafického manuálu.

Společnost Lázeňské lesy Karlovy Vary, příspěvková organizace, si vyhrazujeme právo nezveřejnit hanlivá, posměšná videa nebo fotografie a rovněž si vyhrazuje právo nezveřejnit každých 14 dnů fotografii nebo video, pokud nebude v daném termínu doručena dostatečně kvalitní fotografie nebo video. Vyhrazujeme si právo nevybrat žádného vítěze.

Společnost Meta Platforms (Facebook a Instagram) není organizátorem soutěže, ani se na ní nijak nepodílí.


© Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace. Zřizovatelem je statutární město Karlovy Vary.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.